28máj

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE SVADOBNÚ KOORDINÁTORKU

Svadobný deň je pre každú ženu jedným z najdôležitejších dní v živote. Od okamihu, keď muž vášho života predstúpil pred vás so snubným prsteňom, sa vo vašich myšlienkach odohrávajú tie najkrajšie predstavy o vašom dni.
Premýšľate, kde začať? Čo všetko je potrebné vybaviť a kde nájsť najlepšie tipy na dodávateľov?

Prehľadávate internet so svadobnými stránkami, kúpite si dostupné svadobné časopisy. V duchu vyberáte svadobné šaty a množstvo iných maličkostí, ktoré majú z vášho svadobného dňa urobiť ten najkrajší, najvýnimočnejší – jednoducho jedinečný zážitok.
Kde v tomto všetkom, čo sa okolo vás deje je miesto pre svadobnú koordinátorku? Je to predsa váš deň. Vy najlepšie viete ako má vyzerať. A nakoniec, vy si chcete užiť všetky tie prípravy okolo vášho svadobného dňa.
Hlavnou úlohou svadobnej koordinátorky je pomôcť zorientovať sa v možnostiach a vašich predstavách. Stáť pri vás a poradiť vám v kľúčových veciach. Veľmi pravdepodobne je toto vaša prvá a jediná svadba. Koordinátorka má skúsenosti z mnohých iných svadieb a tie vám rada odovzdá.
Ďalšia kľúčová rola svadobnej koordinátorky je počas svadobného dňa, respektíve pár týždňov pred ním. Je jej zodpovednosťou, aby váš veľký deň prebiehal presne tak, ako ste sa na ňom vy dve dohodli.

Predsa ste svojich najbližších a priateľov nepozvali na svadbu preto, aby ste ich zasypali množstvom úloh a pokynov, ktoré treba počas svadobného dňa zariadiť, pretože vy ich jednoducho riešiť nemôžete.

=zdroj= Svadba a iné slávnostné príležitosti