17október

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ ŠATY NA MIERU Z POHODLIA DOMOVA?

Vybrali ste si šaty z našej ponuky, chcete si ich kúpiť, ale bývate ďaleko od nášho salónu? Nech sa páči sme Vám k dispozícii, radi Vám ušijeme a pošleme šaty na mieru.

Ak sa budete držať odporúčaného postupu, budete mať svoje vysnívané šaty o pár týždňov doma:

  1. Vyberte si šaty, ktoré by ste si radi kúpili.
  2. Kliknete na tlačidlo „viac info“, kde nájdete pri popise produktu i záložku „dopyt na produkt“.
  3. Cez dopyt na produkt nás kontaktujte. Napíšte dátum akcie, telefónne číslo + kontaktné údaje. Môžete písať i prípadne otázky, na ktoré Vám radi odpovieme.
  4. Po odoslaní formuláru Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať. Upresníme si podrobnosti a odošleme Vám formulár objednávky spolu s formulárom, kde nám zadáte rozmery postavy. Všetko prebieha v rámci mailovej/ písomnej komunikácie.
  5. Formulár s rozmermi postavy je podrobne popísaný. Odporúčame, aby ste sa dali premerať krajčírke alebo osobe, ktorá vie ako správne merať. Je potrebné sa merať presne podľa postupu. Postup nájdete v objednávkovom formulári. V prípade nejasností nás kontaktujte, prosím.
  6. Po zaslaní vypísanej záväznej objednávky sa skladá 50% nevratný poplatok/ záloha z celkovej ceny šiat. V prípade zrušenia objednávky z Vašej strany Vám tento poplatok prepadá. Nevratný poplatok/ zálohu môžete zaplatiť priamo na náš účet alebo cez platobnú bránu. Podrobné inštrukcie k platbe zašleme do mailu po vzájomnej dohode. Druhá polovica ceny šiat sa platí pri prevzatí šiat taktiež za vopred dohodnutých podmienok ( platbou vopred na účet, cez platobnú bránu, alebo na dobierku).
  7. Dodanie šiat je ca 5-6 týždňov. Dodanie svadobných a spoločenských doplnkov je ca 3-4 týždne.
  8. Po dodaní šiat z dielne Vás budeme kontaktovať. Šaty si môžete vyzdvihnúť osobne v našom salóne v Pezinku, alebo Vám ich pošleme poštou, kuriérom či cez Zásielkovňu (na výdajne miesto) dľa taríf zvolenej prepravnej spoločnosti. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa i o možnostiach šiat priamo na sklade. Tešíme sa, že Vám i touto službou môžeme plniť sny a byť tak neodolateľnou, čarovnou a krásnou v šatách od MariaH events.